dr n. med. Grzegorz Jabłoński

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Podczas studiów byłem wielokrotnym beneficjentem stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Po ich ukończeniu odbyłem szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii w Klinice Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie miałem możliwość zdobyć wiedzę i doświadczenie od najlepszych specjalistów. W czerwcu 2020 r. złożyłem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie położnictwa i ginekologii, z drugim najlepszym wynikiem w kraju.

W grudniu 2020 r. Rada Nauk Medycznych Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi nadała mi tytuł doktora nauk medycznych za przeprowadzenie rozprawy pt.: „Ocena bezpieczeństwa i skuteczności laparoskopowego wycięcia macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi miednicowymi u pacjentek z endometrioidalnym rakiem błony śluzowej trzonu macicy i otyłością”.

Po zdobyciu wykształcenia postanowiłem wrócić w rodzinne strony. Aktualnie pracuję w Oddziałach Położniczo-Ginekologicznych Szpitala Powiatowego w Radomsku oraz Szpitala w Blachowni.

Systematycznie uczestniczę w renomowanych kursach, kongresach i konferencjach naukowych.

Posiadam certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (nr 111/2019). Interesuję się technikami mało-inwazyjnymi w ginekologii, w szczególności laparoskopią.

W gabinecie lekarskim udzielam pełny zakres porad w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz wykonuję badania ultrasonograficzne na aparacie Hitachi Aloka F37.

Usługi

  • Porada ginekologiczna
  • Porada położnicza (prowadzenie ciąży)
  • USG ginekologiczne (w tym ocena owulacji)
  • USG położnicze z oceną biometrii płodu, objętości płynu owodniowego, przepływów naczyniowych, długości szyjki macicy
  • Poradnictwo antykoncepcyjne
  • Implantacja wkładek wewnątrzmacicznych
  • Pobranie rozmazu cytologicznego szyjki macicy
  • Biopsja endometrium

Certyfikaty

Umówienie wizyty

Zapisy prowadzę drogą telefoniczną. W gabinecie przyjmuję w każdy czwartek.